صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


نرم افزارهای مخابراتی

شرکت بهپرداز جهان با نزدیک به دو دهه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، توانسته است پروژه های نرم افزاری متعددی را با موفقیت در حوزه شرکت های مخابراتی کشور به انجام رساند. ماحصل این تجربه در قالب سیستم های نرم افزاری زیر قابل ارائه می باشد:

 

سیستم خدمات متقاضیان و مشترکین

           سیستم جامع خدمات متقاضیان و مشترکین (Customer Care) این شرکت قادر است از اپراتور جامعی که سرویس های تلفن ثابت، (WLL_ GSM و POSTPAID، PREPAID)MOBILE) را ارایه می کند، پشتیبانی نماید.

 

            نرم افزار Service Activation

اپراتورهای تلفن جهت ارایه سریعتر سرویس به مشترکین خود، از سیستم نرم افزاری ارتباط مستقیم و Line-On با HLR استفاده می نمایند. این نرم افزار S.A)) Service Activation یا Service Provisioning نامیده می شود. ایجاد ارتباط با HLR ها و اجرای دستورات (Commands) مناسب بر روی آنها و اخذ بازخورد از HLR های  Siemens،  Ericsson ارتباط Online و امکان پشتیبانی از ارتباط Online با انواع HLR ها از قبیل ZTE ، Huawei   و غیره وجود دارد.

 

            سیستم نرخ گذاری (Rating)

سیستم نرخ گذاری این شرکت، می تواند از یک اپراتور جامع که هر یک از سرویس های تلفن ثابت، تلفن – GSM-WELL و تلفن همراه را ارایه می نماید پشتیبانی کند. این سیستم دارای دو ماژول اصلی مترجم (Translator) و موتور نرخ گذاری (Rating Engine) بوده و قادر است انواع سوئیچ های مخابراتی را پشتیبانی نماید.

            سیستم صورتحساب (Billing)

_ امکان تعریف سطوح مختلف دسترسی و انجام کار و گزارش گیری از سیستم Billing برای کاربران در سطوح مختلف

_ امکان تهیه صورتحساب نهایی و بستن دوره بر اساس تقاضای مسئول مربوطه یا تعریف بستن اتوماتیک بعد از چند روز مشخص از پایان دوره

_ تعریف سلسله مراتب صورتحساب

  _ مدیریت و پردازش وصولی

  _ مدیریت Billing

  _ مدیریت دوره های صورتحساب گیری (Flexible billing cycles) billing  بین اپراتوری و مدیریت رومینگ.

 1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان