صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


سیستم ویدئو کنفرانس

شوکا (شبکه ویدئو کنفرانس ایران) – از مجموعه شرکت های بهپرداز جهان – فعالیت خود را از سال 1389 با هدف  ارائه سرویس ارتباط زنده صوتی و تصویری با همراهی تیمی متشکل از متخصصین و کارشناسان کارآزموده، آغاز نمود.

مؤسسان شوکا با سالها تجربه در پیاده سازی راه حلهای ویدئوکنفرانس با مشاهده مشکلات موجود بر سر راه استفاده از این فناوری سودمند، تصمیم گرفتند تا راهکاری ارائه نمایند که این تکنولوژی بتواند به شکلی ساده، با کیفیت و مقرون به صرفه در اختیار کلیه مخاطبین آن قرار گیرد. بنابراین فعالیت گروه در هنگام تاسیس، بطور خاص بر روی ارائه ویدئو کنفرانس بعنوان یک سرویس(Video Conferencing as a service)، و نه بعنوان یک کالا، متمرکز گردید.

مشکلاتی همچون نیاز به خرید کالا و سرمایه گذاری اولیه بالا، نیاز به نیروی متخصص برای راه اندازی و نگهداری سیستم، پیچیدگی و پرهزینه بودن توسعه سیستم، کیفیت ناکارآمد صدا و تصویر، نوسانات ارز و مقرون به صرفه نبودن استفاده از ویدئوکنفرانس برای شرکتهای کوچکتر، همگی بر سر راه استفاده مؤثر از این تکنولوژی مفید قرار داشت.

مهمترین مزیت شوکا امکان بهره مندی از قابلیتهای آن به صورت اجاره ای و با پرداخت مبلغی مقرون به صرفه میباشد. علاوه بر این، سرویس شوکا مبتنی بر نرم افزار میباشد و به راحتی توسعه پذیر است. در نهایت مزایای اصلی شوکا و برتری آن نسبت به محصولات مشابه عبارتند از:

 ·        ارائه خدمات ارتباطی صوتی و تصویری با ماهیت سرویس بدون نیاز به سرمایه گذاری اولیه

·         قابلیت سفارشی سازی مبتنی نیاز مشتری و کاربرد

·         کیفیت صدا و تصویر Full HD با امکان تبادل الکترونیکی محتوا

·         سازگار با بسترهای ارتباطی موجود

·         کیفیت فوق العاده با پهنای باند پایین ( از 128 کیلوبیت در ثانیه)

·         عدم نیاز به سخت افزار اختصاصی و توسعه پذیری آسان و بدون هزینه

·         کاربری بسیار ساده و بدون نیاز به تنظیمات در سمت کاربر

·         عدم نیاز به نیروی متخصص برای بهره برداری و نگهداری سیستم

·         پشتیبانی 24 ساعته

·         استفاده از شبکه اینترانت بجای شبکه اینترنت که نهایتا منجر به عدم وجود تاخیر در ارسال و دریافت داده ها، کیفیت بالای صدا و تصویر و امنیت بالاتر می باشد.

 1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان