صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


فناوری شناسایی مبتنی بر RFID

RFID  در حقيقت فن آوری ای است که با کمک آن شما قادر به رديابی کالا ها و افراد بدون دخالت دست هستيد.اين کار با قرار دادن يک برچسب به کالا و يا فردی که می خواهيم رديابی شود، صورت می گيردد.اين برچســـب ها ، اطلاعات را به تعدادی داده خوان (Reader)   که در محــــل های مخــتلف نصــب شــده اند می فرستد و در نهايت اين اطلاعات به رايانه های متصل شده به اين شبکه انتقال می يابد.
بطور كلي RFID يا سيستم شناسايی با استفاده از فركانس راديويی سامانه ی شناسايی بی سيمی است كه قادر به تبادل داده ها بوسيله برقراری اطلاعات بين يك Tag كه به يك كالا ، شئ يا .. متصل شده است و يك بازخوان (Reader) می باشد. . بزرگترين حسن اين تکنولوژی عدم نياز به نزديکی بيش از حد Reader به Tag است؛ برخلاف تکنولوژی شناسايی بر اساس نور که در سيستمهای فعلی از آن استفاده می شود. همچنين از مزايای و کاربردهای اين تکنولوژی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- طرح بالا بردن ضريب امنيتي ورود و خروج پرسنل Asset Tracking

2-سيستم مديريت نيروها و اموال (جا نمايي ، استقرار، کنترل )

3-سيستم مديريت انبارها، پارکينگ‌ها ،رستوران ها و ...

در نهايت برای پياده سازی و استفاده از امتيازات منحصر به فرد اين تکنولوژی در داخل کشور ، اين شرکت با همکاری شرکتهای معتبر در اين فن آوری در دنيا ارتباطات بسيار خوبی را برقرار نموده و با تجهيزات و نيروی انسانی متخصص آمادگی اجرای پروژه های شناسايی اموال/تجهيزات/توليدات و ... را دارا ست.

ارتباط با مدیر دپارتمان:

مهندس سعید مقدسی   09121314093

44487097 الی 101  - داخلی 507  و  5451394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان