صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


دپارتمان امنیت شرکت بهپرداز جهان در سال 1378 از به هم پیوستن کارشناسان فنی توسعه نرم افزار با گرایش های کاری امنیت و نیز کارشناسان فنی علوم رمزنگاری و امنیت اطلاعات شرکت بهپرداز جهان، در قالب یک تیم فنی صرفا امنیتی، با هدف پوشش نیازهای امنیت در خدمات نرم افزاری، خدمات سخت افزاری و  خدمات معماری سازمانی شرکت، در چارت سازمانی بهپرداز، ایجاد شده و طی سالهای اخیر توسعه یافته است. دپارتمان امنیت بهپرداز مجهز به نیروهای متخصص در حوزه امنیت اطلاعات در سطوح کارشناس ارشد و کارشناس و نیز تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته ی امنیت اطلاعات است که به صورت مستقل ، کلیه فرایندهای تحقیق، تحلیل و طراحی و پیاده سازی ماژولها و نیازمندیهای امنیتی پروژه های شرکت بهپرداز و نیز اجرای پروژه های اختصاصی صرفا امنیتی را بر عهده دارد. طراحی و پیاده سازی سامانه های امنیتی در سطح پروژه های ملی کشور، از افتخارات دپارتمان امنیت بهپرداز جهان است.      

 

رویکرد خدمات دپارتمان امنیت:

از آنجایی که مهندسی امنیت اطلاعات در سطح یک سازمان بزرگ، نیازمند یک معماری امنیت سازمانی با پوشش کامل سازمان است، فراهم نمودن خدمت "ارائه معماری امنیت سازمانی یکپارچه" در دستور کار دپارتمان امنیت بهپرداز جهان قرار گرفته و با بررسی متدولوژی های استاندارد معماری امنیت سازمانی، و تجربیات گرانبهای تحلیل و طراحی معماری های امنیت، دانش مناسب و یک  معماری پایه ای در این حوزه بدست آمده است.

معماری فوق، مجموعه ای از راهکارها . سامانه های امنیتی متعامل و یکپارچه سازی شده به همراه حجم وسیعی از چارچوب ها و سیاستگذاریهای مفهومی و منطقی است که باید تماما در سازمان هدف جاری شوند تا تضمین نیل به هدف بقاء در مقابل تهدیدات متداول فضای اطلاعات و داده ها، ایجاد گردیده و چرخه حیات خدمات سازمان مربوطه دچار مخاطره نگردد.

خدمت نوع دوم این دپارتمان، خدمت "ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات" به صورت مستقل، موردی و محصول گراست.

در این نوع خدمت، نیازهای امنیتی موردی سازمان هدف، بنابه اعلام نیاز آن سازمان مورد تحلیل و طراحی و اجرا قرار می گیرد و لزوما تمامی مدلهای چهارگانه ی امنیت منطقی، امنیت مفهومی، فناوری امنیت و امنیت عملیاتی ، به صورت همزمان اجرا نمی گردند. در واقع این مدل متناسب با نیاز سازمانها بر اساس بضاعت زیرساختی و فنی امنیت کنونی، و نیز با در نظر گرفتن فازهای اجرایی کوتاه مدت و ناهمگن ارائه می شود.

 خدمات و سرویسهای فنی دپارتمان امنیت

·             طراحی معماری امنیت سازمان

·          طراحی و پیاده سازی راهکارهای امنیت اطلاعات

·          طراحی ، پیاده سازی، استقرار و راه اندازی زیرساخت کلید عمومی(PKI)

·          تجهیز سامانه ها به کاربردهای PKI

·          تضمین اطلاعات

·          ماژول های رمزنگاری

·          شناسایی و احراز هویت

·          امنیت نرم افزار

·          تبادلات امن

·          امنیت بانکهای اطلاعاتی

·         استاندارد و سیاست نامه

·          ابزارهای ActivX/Aplet/Browser Plugin

·          امنیت سرویس

·         امنیت اسناد الکترونیک

·          پروتکل امنیت

·          پلتفرم ها و ابزارهای توسعه و تولید
1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان