صفحه نخست

درباره ما

محصولات و خدمات

زمینه های فعالیت

کاتالوگ

فرصت های شغلی

شرکای تجاری

تماس با ما


  شرکت بهپرداز جهان یک شرکت سهامی خاص است که در زمینه ارائه طرح، مشاوره، محاسبه، نظارت توليد، نصب،  راه ­اندازي و نگهداري کليه پروژه­ هاي فناوري اطلاعات فعالیت دارد.

   
مروری اجمالی بر خدمات شرکت بهپرداز جهان

 
امروزه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک ابزار توانمند‌ساز، براي دستيابي به اهداف کسب ‌و‌ کار حياتي بوده و از اين‌ رو، بكارگيري موثر و كارآمد از آن اهميت فراواني پيدا كرده است. ميزان اثر بخشي و كارايي استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات بستگي مستقيم به درستي تشخيص نيازها و استفاده صحيح از این فناوری دارد. هر سازماني كه از آن، به صورت صحيح و با هزينه معقول استفاده نمايد، اثرات مطلوب استفاده از آن را تجربه خواهد كرد و بالعكس هر سازماني كه از اين فناوری استفاده غلط ي پرهزينه نمايد، سريعاً با اثرات نامطلوب اين موضوع مواجه خواهد شد.بهره برداري بهينه از فناوری اطلاعات و ارتباطات در يك سازمان به خودي خود اتفاق نمي‌افتد و بایستی راه‌هاي مختلف دستيابي به آ‌ن،تجزيه ‌و ‌تحليل گردد.

  
  شركت بهپرداز جهان در سال 1374 با هدف ارایه راه ­حل­ها و خدمات مناسب فناوری اطلاعات و ارتباطات به سازمان­ها تاسیس شده و با همت و اعتقاد جوانان متعهد و متخصص کشورمان موفق به اجرای پروژه­ های متعددی در مقیاس بزرگ و ملی شده است. مدیران و پرسنل این شرکت، همواره کوشیده ­اند با استقرار فناوری اطلاعات و ارتباطات در سازمان­های مشتری، آنها را در انجام ماموریت­ها و دستیابی به اهداف خود یاری نمایند. این شرکت در حال حاضر، طیف کاملی از خدمات تخصصی را برای بیش از 12000 کاربر خود فراهم نموده است. شکل بالا، تنوع راه­ حل­ها و خدمات قابل ارایه را نشان می­دهد.

 
تجارب ویژه

  • اجرای پروژه ­های متعدد در حوزه سیستم­های مخابراتی تلفن ثابت و همراه، به ویژه سیستم­های امور مشترکین (Customer Care) و صورتحساب (Billing)
  • اجرای طرح­های هویت شناسی و صدور اسناد مسافرتی، مبتنی بر کارتهای هوشمند (ID Card، E-Pass و ...) و فناوری­های بیومتریک
  • اجرای پروژه­ های متعدد و ارایه راه­ حل جامع مدیریت پروژه، مبتنی بر استانداردهای معتبر بین­ المللی مدیریت پروژه

  • اجرای پروژه­ های متعدد فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه حمل و نقل، به ویژه حمل و نقل دریایی

  • اجرای پروژه­ های متعدد فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت برق

  • اجرای پروژه­ های متعدد در حوزه نظام­ها و سیستم­های آماری

  • اجرای پروژه­ های متعدد در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی

  • اجرای پروژه ­های متعدد در حوزه امنیت و پلیس1394 © کلیه حقوق این پرتال متعلق به شرکت بهپرداز جهان می باشد ::   طراحی و توسعه :  پارسیان